DUŠU LANAŘÍ GRUZÍNSKÁ AGENTKA

12. listopadu 2016

S pěti góly je třetím nejlepším střelcem týmu a jeho elitní přihrávky obdivují fanynky po celé Praze i Česku. Martin Duša však i přes povedený start sezony a velké ambice Boby koketuje se zahraniční štací. Podle posledních informací o něj projevuje velký zájem gruzínská agentka, která by ho ráda přetáhla do německé soutěže. 

Vždy prohlašoval, že Boby Brno by nikdy nezradil a bil by se za něj do posledních sil. I u Martina Duši se však naplno projevil syndrom moderního futsalu, tedy že lákání ciziny je velice silné. Stačil jeden povedený zápas, jedno setkání, které se změnilo v několikahodinovou diskuzi, a v kuloárech se začalo spekulovat, že sedmička v elitním týmu brněnských jinochů bude brzy volná. 

Kdo je tou osobou, která způsobila zamotání Dušové hlavy? Jedná se o jednu nejmenovanou mladou a ambiciózní agentku z Gruzie, která si kvalit osmadvacetiletého talentovaného technika všimla. "Nechci se k tomu vyjadřovat. Dušovy výkony se mi po všech stránkách líbily, ale co se budoucnosti týče, je to ve hvězdách," řekla Gruzínka, která ale nyní hledá hráče pro futsalový tým ze Stuttgartu

Angažmá v Německu by Dušovi mohlo přinést finanční přilepšení. Ne vše je ale tak růžové, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ve spojitosti s gruzínskou agentkou se už dlouhodobě objevují některé kontroverzní postavy a panují obavy, že by Duša místo Stuttgartu mohl skončit v gruzínské lize

 Je totiž možné, že agentce nejde o fotbal, nýbrž o jiné kvality (svatbu, sex a následného potomka), které by Duša mohl přinést. Sám hráč ale tyto spekulace považuje za výmysl. "Prožili jsme spolu několik krásných hodin. Udělali jsme pár selfieček a já cítím, že tato žena je čistá jako lilie. V prosinci bych s ní měl mít další schůzku a poté uvidíme, co bude," komentoval.