ELITA VLAKŮ A AUTOBUSŮ

27. února 2017

Zajíci vyráží za zaječicemi, Jeleni za laněmi, Martin Duša za slečnami. Vše je známka jediného. Blíží se jaro. To znamená i větší aktivita hráčů Boby, které již v úterý čeká první přátelské utkání před sezonou. Na úvod si brněnští mladíci vybral exkluzivního soupeře, elitní výběr malé kopané pod hlavičkou Regio Jetu zvaný Regio Team.

V českém prostředí za posily v posledních měsících nejvíce utrácí pražská Slavia, která díky bohatým majitelům z Číny dokáže do kádru získat kdejaké elitní jméno z domácího rybníčku nebo i zahraničí. V malé kopané pak obdobně movitý celek se silným ekonomickým zázemím je právě Regio Team, který se nebojí utratit nekřesťanské, nemuslimské, nebuddhistické (dále doplňte dle vlastního výběru) peníze za vyhlédnutého hráče.

Pravdou sice je, že hraje až 8. ligu hanspaulské ligy, ovšem ambice tohoto týmu směřují mezi elitu a možná i za ni. "Naše cíle do budoucna? Postup do první ligy a sbírat vavříny, jak na běžícím pásu," prohlásil jeden z manažerů, kterých je v týmu hned několik.

Bobíci tak tuší, že je v úterý nečeká jednoduchý úkol. Poctivá zimní příprava v hale, hospodách i nočních podnicích by však měla zajistit, že na hřišti bude i přes značnou sílu soupeře dominovat. "Ano, mohli bychom se bavit o tom, že jde jen o přátelské střetnutí. My jsme ale Boby, a jakožto hrdý nositel tohoto jména chceme vyhrát vše. Tudíž i tento zápas," prohlásil před zápasem odhodlaně prezident klubu Lukáš Navrátil.

O sestavě týmu se bude teprve jednat, ovšem už dopředu účast přislíbilo několik zvučných jmen z kádru Boby, tudíž kvalita ze strany Brňanů by měla být zajištěna. "Klukům už jsem rozeslal notičky. Vysledoval jsem teď na youtube u jednoho brazilského týmu progresivní styl futsalu, který bychom rádi praktikovali v českém prostředí," se šibalským úsměvem prohlásil sportovní ředitel klubu, který žádá všechny fanoušky, aby došli podpořit své miláčky.

"Hrajeme 28. 2. od 19:30 na Podvinném mlýně, takže uvítáme každého příznivce. Samozřejmě budu radši, když dorazí více slečen, ale každý hlas je dobrý," dodal Duša na závěr.