INTERVIEW S PREZIDENTEM KLUBU

Rozhovor s prezidentem klubu FC Boby Brno, Lukášem Navrátilem, po vydařeném vstupu do soutěže a připsání si druhé výhry v řadě.

Dobrý den pane Navrátile, jak jste spokojený s vydařeným vstupem do soutěže? 

Tak určitě. Avšak jak kdysi prohlásila jedna hokejka, náš skalní fanda: "Můžeš být dobrej hráč, ale pak se zraníš." Takže my budeme takhle hrát dál a uvidíme. 

Na hráčích nebyla vidět žádná nervozita a i v druhém venkovním zápase si připisujete tři body.

Tak vezeme další tři body z Prahy a to se počítá, ale jak říkám, můžeš bejt dobrej hráč, a pak se zraníš. Každopádně my jsme k**** z Brna, a my jsme všude doma - víte jak to je.

Přestože spolu hráči nastoupili v této sestavě teprve podruhé, vypadá to, jako kdyby spolu hráli léta, čemu to připisujete? 

Tak určitě. Na skladbě mančaftu jsme pracovali strategicky, usilovně a dlouho - celé dva dny. Nebrali jsme v potaz jenom fotbalové kvality, ale - a to je zajímavé, protože to o nás ještě nikdo neví a název může být matoucí - i původ z Brna. Samozřejmě slovní zásoba, počet triček ve skříni či celkový počet zkonzumovaných vepřových žebírek a párků - to vše hrálo svou roli, ale průměrný počet vypitých piv hrál tradičně prim, přes to nejel vlak. No a za užití parciálních derivací třetího řádu, některých statistických charakteristik a empirické analýzy nám z toho vyšla současná sestava.

Je něco, co byste na dosavadním průběhu sezony vylepšil nebo něco, čeho se obáváte? 

Ano a to výrazně. Počet vyglganých škopků v posledním týdnu prudce klesl a pokud tento trend bude i nadále pokračovat, tak jsme zase tam, kde jsme byli! Jako já chápu, že tady borci nemají Starobrno, ale tak doprdele chytnu do ruky tu Plzeň a taky ju vyžeru, ne? Jestli to takhle půjde dál, tak budeš u každýho balonu druhej, a protože míč je kulatej, tak to pak taky může jít všechno rychle do hajzlu.

Pane Navrátile, děkujeme mnohokrát za rozhovor a ať se týmu daří i v nasledujících utkáních.

Tak určitě.