Zápas roku je tady. Boby Brno ve čtvrtek nastoupí proti Oranjes Praha

6. června 2017

Praha - Představení, které s napětím očekávají fanoušci nejen z nejvýznamnějšího města na světě (Brna), příchází. Opona ostře sledovaného zápasu nesmiřitelných soupěřů se roztáhne a na scénu vstoupí protagonisté utkání o vládce Prahy. Boby změří v domácím prostředí síly s Oranjes Praha.

Nejnižší futsalová soutěž míři do finále a už dlouho se diváci čtyři kola před koncem nedočkali podobného dramatu v boji o postup jako v letošní sezoně. Oranjes sice mají v čele dvoubodový náskok, Boby však má na druhém místě vše ve svých rukou. Nejenže má zápas k dobru, ale navíc Oranjes vyzve v přímém souboji o místo na první pozici a na závěr se může vypořádat také s dotírajícím Realem. 

Tabulka prvních 4 týmů:

1. Oranjes - 21 zápasů - 48 bodů

2. Boby Brno - 20 zápasů - 46 bodů

3. Real - 20 zápasů - 45 bodů

4. PE3NY - 20 zápasů 44 bodů

Pro Boby je blížící se prestižní duel s Oranjes o to důležitější, že má za sebou sérii deseti vítězných utkání a cíl pro jaro byl jasný - vyhrát všechny zápasy a zajistit si tak postup do druhé nejnižší soutěže.

"Nervozitu necítím, cítím, že jsme na zápas roku dobře připraveni a těšíme se. Zároveň však cítím zodpovědnost, protože fanoušci nám leccos odpustí, ale prohru s Oranjes určitě ne, proto nastoupíme v nejsilnější sestavě," zdůrazňuje Pavel Knecht.

Posledních 10 zápasů Boby Brno:

Boby - Rattamahatta 11:2

Real 8 FC B - Boby 5:10

Boby - Temosa 5:2

Pražská Směs - Boby 1:8

Boby - TJ JM Chodov 7:2

1.PKSN - Boby 3:5

Boby - Royal Stodůlky 6:1

PE3NY - Boby 2:7

Boby - Kanálpucers 5:0

Minotaurus Ládví - Boby 3:12

Během posledního vzájemného střetnutí Bobíci propadli, jelikož pukli s Oranjes vysoko 4:0. "Začali jsme dobře, aktivně, nicméně po gólu jsme se zatáhli a konečný výsledek mluví za vše. Teď musíme a a budeme hrát aktivněji," zdůrazňuje obránce Vítek Švarc.

"Rozsekáme je pičo, z oranžové uděláme rudou," doplňuje legenda a bránkář týmu Petr Maštalíř.