ŠOKUJÍCÍ PROHRA, FC BOBY BRNO PODLEHLO PE3NY FC 1:2!

13. října 2016

Po šňůře pěti zápasů bez prohry FC Boby Brno konečně našlo své první přemožitele. Proti Bobíkům se postavil nejel kluzký terén, rohodčí, nový balón a počasí, ale hlavně jejich vlastní neschopnost. Petřinští v úvodu zápasu nastoupili pouze se třemi hráči. "Měli jsme začít hrát a nesportovně jim tam pár fiků fouknout." stěžuje si zpětně Pavel Knecht, viceprezident klubu. Avšak Bobíci projevili smysl pro fair play a počkali pět minut, než dorazili zbylí soupeřovi hráči. A jak to tak bývá, tak každý dobrý skutek je po zásluze potrestán a již na začátku prvního poločasu Boby pukalo 1:0, kdy si jinak výborný Maštalíř nešťastně srazil přízemní střelu do vlastní branky. Další gól padl na začátku druhého poločasu, kdy Navrátil neuhlídal náběh protihráče na střílený centr, čehož petřinský útočník bez váhaní využil. V zápěti sice Knecht snížil střelou bodlem z hranice vápna, ale ani závěrečný nápor, při kterém Klouda trefil tyč, vyrovnání bohužel nepřinesl.

Po psychicky i fyzicky náročném zápasu se střetli hráči s vedením klubu a zatímco probíhala konzumace velkého množství škopků, analyzovaly se také důvody překvapivé prohry s kvalitním soupeřem. Výsledkem zevruvné analýzy je akční plán (čtyřicatero Boby) pro zlepšení hry, který si můžete přečíst níže: